Blok Not


Bloknotlar oldukça kullanışlıdır. Ofis içerisinde kullanımı daha yaygındır. Genel olarak ofis çalışanları yapacaklar listesini bu not kağıtları sayesinde hazırlarlar. Öte yandan firma için gerekli olan malzemeler not alınabilir, firma dışında yapılması gereken bazı işler de not alınabilir. Kısacası bloknotlar için herhangi bir kullanım sınırlaması yoktur. Bu yüzden çok kullanışlı kağıtlardır. A4, A5 ve A6 boyutlarında defter olarak basımı gerçekleştirilebilmektedir. Her bir bloknot sayfasında firmanın logosu ufak bir şekilde bulundurulur. Dilerseniz özel bir tasarım da yapabiliriz. Nitekim sizlere özelleştirilebilir renk seçeneklerini de sunmaktayız.

Uzman ekibimiz, sizlere istediğiniz tasarımda bloknot tasarımı yapmaya ve basım işlemini gerçekleştirmeye hazırdır. Kısa bir süre sonunda not kağıtlarınız hazır bir hale geliyor ve defter olarak adresinize kadar teslimatı gerçekleştiriliyor.

Bloknot Tasarımında Hangi Kriterler Önemlidir?

Bloknotlar aslında basit bir mantığa dayanır. Masa üzerinde durur, dilerseniz çanta içerisinde de dağılmadan taşınabilir. Bu kullanım şekillerini dikkate aldığımız zaman bloknot tasarımında önemli olan kriterin, olabildiğinde sadelik olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim bloknotlar bir promosyon ürünü olmaktan daha ziyade, kullanışlı olması ile ön plana çıkmaktadır. Bu aşamada blokno tasarımında önemli kriterler; renk seçimi ve kolay kullanım arayüzü olmaktadır.

Bloknotlar genellikle bir defte veya bir karton içerisinde sıralı olarak da sizlere sunulabilmektedir. Hangi türe ihtiyacınız varsa, biz o doğrultuda çözüm üretiriz. Uzun vadede kullanışlı bloknotlar sayesinde hem şirket içi hem de şirket dışarısında pek çok faaliyeti kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilmeniz, not almanız mümkün olur.

Bloknot Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Dilediğiniz ebat, adet sayısı, renk ve diğer tasarım ayrıntıları doğrultusunda sizlere bloknot tasarımını sunuyoruz. Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçerek, tasarım uzmanlarımıza istek ve taleplerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Alanında yeterince deneyimli olan personellerimiz, sizin istek ve taleplerinizi kolay ve hızlı bir şekilde anlamış olacak ve bu doğrultuda sizlere en iyi çözümü sunabilecektir. Fiyat teklifini sunabilmemiz için yine adet sayısı, ebat gibi kriterler önemli olmaktadır. Gün içerisinde dilediğiniz bir saat diliminde iletişime geçebilir ve sizlere sunacağımız fiyatı öğrenebilirsiniz.

Ofis içerisinde düzenin sağlanması, yapılacak işler ve daha önce yapılan işlerin bir listesinin oluşturulması, işleyişin aksamaması için en önemli malzemelerden biri bloknotlardır. Rengi, sadeliği, şıklığı ile ofisinize değer katacak bloknotlar, çalışma alanlarının yanı sıra fotokopi ya da baskı odası, dinlenme odası gibi ortak alanlarda da kullanılabilmektedir. Teknoloji ilerleyip bilgisayarlara geçiş gerçekleşse de hala toplantılarda not almada, önemli detaylar ve unutulması istenmeyen gelecek işleri kaydetmede bloknotlar hayat kurtarıcı ofis gereçleri olarak kendilerini göstermektedirler.

Bloknot defterler toplantılarda, görüşmelerde, iş planlamalarında, içerik hazırlama çalışmalarında, hatırlatma notları almada ve daha birçok konuda bizlere büyük kolaylık sağlar. Her şeyi hızlıca kayıt altına alıp yanımızda, yakınımızda taşıma imkânı sunan bu defterler kişisel zevklerimize göre farklı tasarımlarla hayatlarımıza renk katıyor.

Ofisinizi ve işinizin işleyişini daha düzenli hale getiren bloknotlar, kategorimizde gramajları, yaprak sayıları, renkleri, büyüklükleri ile farklılık gösteren birçok ürün ile beğeninize sunulmaktadır. Le Color ve Gıpta gibi önemli markaların arasından zevkinize ve kullanım tarzınıza uygun bloknot çeşitlerini kolaylıkla kategorimizde bulabilir; çizgili, kareli veya düz, spiralli veya ciltli çeşitlerden diledikleriniz ile ofisinizin bloknot ihtiyacını karşılayıp önemli notlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Kategorimizde bulunan A4, A5, A6 boyutlarındaki bloknot defterler arasından arzu ettiğiniz boyutta olanı tercih edebilir, bu ürünleri 40, 50, 60, 70, 80 ve 100 sayfalık seçenekler ile ofis ortamınıza katabilirsiniz.

Ofis ve kırtasiye malzemeleri içinde en vazgeçilmez parçalardan biri olan bloknot defterler; spiralli, ciltli, sert kapaklı, şeffaf kapaklı, renkli sayfalı, beyaz sayfalı, çizgili ve kareli çeşitleriyle her kullanım alanına ve zevke hitap eden seçeneklerle kullanıcılara sunulmaktadır.

 

Paylaş