Ajanda


Ajandalar tıpkı bir takvim gibi ancak takvimden daha kullanışlı, taşınabilir defterlerdir. Yıl boyunca çeşitli önemli programları, yapılacak işleri not alabilmek mümkündür. Ajandaların kullanım alanı oldukça geniş olması ile beraber aynı zamanda kurum dışında başarılı bir promosyon ürünü görevini üstlendiklerini de belirtmek isteriz. Ajanda defterine uygulanacak başarılı bir tasarım çalışması ile markanızı hem kurum içerisinde hem de kurum dışarısında ön plana çıkartabilir, ürün ya da hizmletlerinizi kısa yoldan, uzun vadede tanıtabilirsiniz.

Ekibimiz sizlere en dikkat çekici ve kullanışlı ajanda tasarımı seçeneklerini sunmaktadır. Yapmanız gereken şey bizimle irtibata geçmek ve dilediğiniz ajanda tasarımını belirlemektir. Sizlere oldukça iyi bir fiyat teklifini sunmaya hazırız.

Ajanda Tasarımında Neler Önemlidir?

Ajanda, klasik bir defter ve aynı zamanda klasik bir takvim çizgisinden bağımsız olarak tasarlanabilir ve sizlere diğer pek çok materyale kıyasla daha fazla özelleştirme olanağı sağlar.

Buna göre;

  • Ajandanızı dikey ya da yatay olarak talep edebilirsiniz
  • Ajandanızın belirli sayfalarının farklı renkte olmasını isteyebilirsiniz
  • Özel sayfa ölçülerini talep edebilirsiniz
  • Her bir yaprağı kolayca ayrılabilen bir ajanda ya da tam tersi ayrılmayan bir ajanda isteyebilirsiniz
  • Kolay ve hızlı notlar alabilmek, yapılacaklar listesi oluşturabilmek gibi ajanda içerisinde yer almasını istediğiniz şemaları bizlere bildirebilirsiniz.
  • Ajanızın herhangi bir kısmına ya da standart olarak tüm sayfaların aynı kısmına, aynı hizada logonuzu ya da sloganınızı basabilmemiz mümkündür.

Sonuç olarak sizlere pek çok farklı tasarım özelleştirme seçenekleri sunarız ve böylelikle tam anlamıyla istediğiniz bir ajanda tasarımını ortaya çıkartırız.

Ajanda Tasarımı ve Basımı Fiyatı Ne Kadar?

Ajanda tasarımı ve basımı fiyatı nasıl bir ajanda istediğiniz, tasarım ayrıntıları, adet sayısı, sayfa ebatları ve diğer tüm ayrıntılar dikkate alınarak belirlenmektedir. Ancak piyasa genelinde oldukça uygun bir seviyede fiyat teklifini sizlere sunuyor olduğumuzu söylemek isteriz. Bu doğrultuda fiyat teklifimizi öğrenebilmek ve ajanda tasarımı, basımı hizmetimize dair daha fazla bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Alanında uzman grafikerlerimiz sizler için en iyi çözümü sunmaya hazırdır. Sadece iletişime geçmeniz yeterlidir.

Diğer ajandalar için lütfen ÜRÜN KATALOGUmuzu inceleyin.

Paylaş